گچ ديجيتال

Digital Chalk براي دريافت دوره هاي آنلاين برنامه هاي مختلفي ارائه مي دهد. شايان ذکر است اين واقعيت است که اين پلتفرم از مدل مرجع شيء محتواي مرجع Shareable يا SCORM پشتيباني مي کند ، به اين معني که مي توانيد دوره هاي آنلاين سازگار با استانداردها را در خارج از سيستم عامل ايجاد کرده و آنها را وارد کنيد.

(توجه: تا آنجا که مي توانم بگويم ، Digital Chalk تنها سيستم عامل ذکر شده در اين بخش است که پشتيباني واقعي از قفسه را براي SCORM ارائه مي دهد. ممکن است اين سنگ معدن مورد توجه مهمي در برنامه هاي شما براي فروش دوره هاي آنلاين نباشد. در اينجا بيشتر بدانيد.)

اين شرکت همچنين بر ابزارهاي خود براي آموزش ساخت وب سايت  صفحات فروش دوره ها تأکيد زيادي مي کند - و واقعاً اينها چشمگير به نظر مي رسند. حتي مي توانيد آنها را امتحان کنيد بدون اينکه از طريق يک شبيه ساز که LearnWorlds در اختيارتان قرار مي دهد ، خارج شويد.

مي توانيد LearnWorlds را به مدت 30 روز بطور رايگان امتحان کنيد (بدون نياز به کارت اعتباري) ، سپس قيمت گذاري با 29 دلار در هر ماه آموزش طراحي سايت با وردپرس  (در صورت سالانه 24 دلار) شروع مي شود. اين شرکت در هر طرح 5 دلاري براي برنامه استارتاپ خود شارژ مي کند ، اما هيچ هزينه اضافي براي ساير برنامه هاي خود ندارد.

بر خلاف بسياري از شرکت هاي اينجا ، LearnWorlds همچنين خدمات را براي بارگذاري و تبديل آموزش ساخت فروشگاه اينترنتي  محتواي شما ، توسعه دوره ها و شخصي سازي مدرسه LearnWorlds شما ارائه مي دهد. و اين يکي از معدود سيستم عامل هاي موجود در اين صفحه است که از SCORM پشتيباني مي کند. در کل ، به نظر مي رسد لياقت ليبل "حق بيمه" گزينه بسيار مناسبي است.

طرح قيمت پايين ترين شرکت از 15 دلار در ماه (10 دلار در صورت پرداخت سالانه) به علاوه 4.99 دلار در هر ثبت نام آغاز مي شود.

پيوند: http://www.digitalchalk.com

پاتروايت

من از مصاحبه با بنيانگذار پاتروايت ، پائول جانسون در پادکست Learning Revolution مصاحبه کردم و او همچنين من را با جيسون بلومر که از موفقيت در پلتفرم پاتروايت استفاده کرده ، متصل کرد.

طرح استارتاپ - که براي 1000 زبان آموز فعال و دوره هاي نامحدود امکان پذير است - ماهانه 99 دلار است (در صورت سالانه پرداخت 89 دلار) ، و Pathwright هيچ هزينه تجارت الکترونيکي (هر چند دروازه شما - به عنوان مثال ، نوار) ??را پرداخت نمي کند. )

پيوند: http://www.pathwright.com/

دوره هاي زيپي

در ابتدا به عنوان افزونه WordPress توسعه يافته ، Zippy Courses اکنون يک بستر مستقل است. شخصيت پشت آن Derek Halpern است که يک بازارياب مشهور و قابل احترام است که مطمئناً خود چيزي يا دو نفر راجع به نحوه ايجاد و فروش دوره هاي آنلاين مي داند.

من در چند دوره شرکت کرده ام که از دوره Zippy استفاده مي کنند (يکي دوره خود درس بود ، ديگري توسط يک مربي شناخته شده توسعه دوره بود که در اين برنامه به آموزش عملي مي پردازد ، اما در واقع از دوره هاي Zippy براي ارائه آن استفاده مي کند!). روي هم رفته ، يک بستر بسيار محکم که شما را سرحال و راه اندازي مي کند - و البته فروش دوره هاي آنلاين - به سرعت.

قيمت گذاري با 99 دلار در هر ماه و بدون هزينه تراکنش شروع مي شود.

پيوند: https://zippycourses.com

بسترهاي نرم افزاري همه در يک

عکس چاقوي ارتش سوئيس براي مفهوم بستر هاي نرم افزاري دوره آنلاين

اين دسته از نرم افزارهاي دوره آنلاين ، همه چيزهايي را که شما نياز داريد فقط براي ايجاد و فروش دوره هاي آنلاين نيست ، بلکه براي مديريت حضور کامل وب شما نيز فراهم مي کند. آنها عناصر سيستم مديريت محتواي وب (CMS) را با ابزارهاي بازاريابي و مديريت ارتباط با مشتري (CRM) ترکيب مي کنند. من قصد دارم به زودي يک پست گردآوري بر روي اين نوع پلتفرم انجام دهم ، اما فعلاً مي توانم بگويم انتخابي که من جدي ترين آن را در اين دسته در نظر خواهم گرفت:

کجابي

کجابي خود را به عنوان "سيستمي که براي بازاريابي ، فروش و تحويل دانش خود به صورت آنلاين نياز داريد" توصيف مي کند. "اتفاق مي افتد ، فروش دوره هاي آنلاين بخش بزرگي از معادله است. در کنار دوره ها ، مي توانيد عضويت ، پورتال آموزش ، بارگيري فايل و هر محصول ديجيتالي ديگري را که مي توانيد به دست بياوريد بفروشيد.

براي بسياري از افرادي که فقط مي خواهند يک دوره آنلاين را بفروشند - که قبلاً با وب سايت و ابزار بازاريابي تنظيم شده اند - اين ممکن است بيش از حد عملي باشد. دوباره ، اگر اين موارد را نداريد يا نمي خواهيد همه چيز را در زير يک سقف بدست آوريد ، کجابي ممکن است فقط بليط باشد. (اين شرکت همچنين اخيراً قابليت ايجاد صفحات وب خود را به صورت گسترده ارتقا داده است ، و اين باعث مي شود که براي ايجاد وب سايت ها و دوره هاي وب قدرتمندتر از هميشه باشد.)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارشناسی سنجش و پایگاه اطلاعاتی ناحیه یک Free Ebooks بسم الله الرحمن الرحیم Davina نشت یابی لوله با دستگاه با نشت یاب کار رضاغلام پور چت|چت روم|حورا چت|چت حورا|حورا گپ