راهنما

راهنما

منبع تصوير / تصاوير گتي

براي زندگي در مکاني يا در نزديکي مکاني که مايل به بازديد است. به عنوان مثال ، من در مرکز ويرجينيا زندگي مي کنم ، کمتر از 10 مايل از دو خانه پدر بنيانگذار و تعدادي از مکان هاي تاريخي جنگ انقلابي و داخلي. اما سرويس تور شما نبايد فقط تاريخ باشد. بسياري از شهرهاي قديمي تر داراي تورهاي ارواح هستند. اگر فضاهاي عالي در فضاي باز داريد ، مي توانيد پياده روي هاي منظره يا پرنده هاي کوهنوردي بگيريد. يا اگر بهترين رستوران هاي لذيذ را مي شناسيد ، مي توانيد تورهاي غذايي ترتيب دهيد.

06

صبحانه و صبحانه

صبحانه و صبحانه

ديويد سي تامليسون / گتي ايماژ

وقتي به تختخواب و صبحانه فکر مي کنيد ، احتمالاً به  کار خانگي خانه هاي بزرگ و چند اتاق بزرگ فکر مي کنيد. با اين حال ، شما فقط نياز به يک اتاق اختصاصي اختصاص داده شده براي مسافر داريد. شما مي توانيد B&B شخصي خود را تبليغ کنيد و يا از خدماتي مانند Airbnb براي ليست اتاق هاي خود استفاده کنيد.

علاوه بر فضاي خواب تميز ، ميهمانان مي توانند صبحانه و احتمالاً ميان وعده عصرانه يا چاي را نيز انتظار داشته باشند. اين يک روش جالب براي ملاقات با مردم ، به اشتراک گذاشتن افراد محلي و ديدار با ديگران در سراسر جهان است.

صفحه اصلي ميليون دلار - خيال يک پيکسل؟

سايت و اعتياد به مواد مخدره از قبل چند سال قدمت دارد ، اما ايده آنقدر ساده و مبتکرانه است که نبايد در اين ليست از دست داد.

الکس توو ايده يک وب سايت تبليغاتي را با دقيقا 1 ميليون پيکسل بدست آورد که در آن مي توان تبليغات را با قيمت 1 دلار در هر پيکسل خريداري کرد. دو روز کار و حدود 50 يورو براي او تفريح ??هزينه کرده است.

چند دوست پيکسل اول را خريداري کردند ، او پول را در يک آژانس روابط عمومي که در مورد اين سايت در سراسر جهان نوشت ، خريداري کرد. پيکسل ها در طي چهار ماه به فروش مي رسيد و مخترع از يک دانش آموز فقير به يک ميليونر تبديل مي شد.

چندين تلاش براي کپي کردن ايده وجود داشت ، اما ناموفق بودند.

امروز اين سايت قطعه اي از تاريخ اينترنت است و مي توانيد آن را در اينجا مشاهده کنيد:

مخترع الكس پس از آن تلاشهاي مختلفي را براي شروع ناموفق انجام داد ، از استرس و افسردگي رنج برد ، مراقبه را به عنوان يك راه حل يافت و برنامه مديتيشن را از آن آرام گرفت.

ارزش فعلي استارتاپ جديد وي تقريباً 250 ميليون دلار است.

بسته سيب زميني - اخبار سيب زميني

آيا تا به حال مي خواستيد براي شخصي پيام شخصي ارسال کنيد؟ در مورد پيغام سيب زميني چطور؟ اين دقيقاً همان چيزي است که مدل تجاري سيب زميني سيب زميني است: پيام ها را روي سيب زميني بفرستيد. يک سيب زميني کارت پستال 12 دلار هزينه دارد ، چهره شما که روي سيب زميني چاپ شده 19 دلار است.

آنها وجود دارد is ?? ?? ?? ?? همانطور که هست بين المللي بين المللي بين المللي در در در در در در در در در در در در

https://academysabz.com/home-business/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاه نوشت های من اصولگرا مدرسه ی با نشاط فقط خودم علاقه Shawn فروشگاه قطعات الکترونیک هاگلر بهترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری فشار از جمله سنسور فشار ، ترانسمیتر فشار و ترانسدیوسر فشار در وام فوری ۵۰ میلیون وام فوری ۱۰۰ میلیونی تا۳۰۰م بدون سند بدون سپرده پرداخت سرمایه معرفی برندهای مختلف