چگونه يک وب سايت درست کنيم

ساده اي براي دنبال کردن آموزش در مورد چگونگي چگونه سايت درست کنيم  خود در فقط 60 دقيقه .

نوشته شده توسط A 7 شکل در سال توسعه دهنده و بلاگ وردپرس

اگر قصد داريد وب سايت خود را از ابتدا بسازيد اما سرنخي براي شروع آن نداريد ، سپس در جاي مناسب فرود آمده ايد .

وبلاگ خود را با جيمي اسپنسر شروع کنيد

[بروزرساني شده: 15 ژوئيه 2019]

نام من جيمي اسپنسر است و من از ابتداي اينترنت در حال ساختن وب سايت ها (کمي سن خود را نشان مي دهم!) همچنين در هشت سال گذشته نيز به عنوان منبع اصلي درآمد من در حال بلاگ نويسي بوده ام. من وب سايت ها و وبلاگ هاي متنوعي را در سوله هاي مختلف ايجاد و فروش کرده ام ، به اين معني که احتمالاً در مکاني عالي براي کمک به شما براي ايجاد اولين وب سايت خود هستم.

هدف من ايجاد يک آموزش ساخت سايت  ساده براي افراد ، صاحبان مشاغل ، وبلاگ نويسان و هر کس ديگري است که از چشم انداز ساختن وب سايت خود دلسرد مي شود. با استفاده از اين راهنما ، مي خواهم به شما نشان دهم که براي داشتن يک وب سايت زيبا و کارآمد ، نيازي به رمزگذاري يا استخدام يک توسعه دهنده وب نداريد.

چند سايتي که در آنها به نمايش گذاشته شده اند .

فقط 4 مرحله براي ساخت وب سايت شخصي شما وجود دارد! بياييد اکنون شروع کنيم!

آي وردپرس

را انتخاب کنيد که بستر مورد نظر شما براي ساخت سايت چيست. وردپرس را توصيه مي کنيم.

5 دقيقه

اين کار فقط 5 دقيقه طول مي کشد

نماد شخص

خودتان يک نام دامنه براي سايت خود بدست آوريد تا افراد بتوانند آن را پيدا کنند. آن را گيرنده و مرتبط کنيد.

5 دقيقه

اين کار فقط 5 دقيقه طول مي کشد

آي ابزار

وب سايت خود را راه اندازي کنيد ، يک موضوع را انتخاب کنيد ، طرح را سفارشي کنيد و آن را بسيار جذاب جلوه دهيد!

https://academysabz.com/how-to-build-a-site/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shikpro اکو میکسر باند میکروفن مبلمان و دکوراسیون 20 39 20 20 091 Stephanie علی مهدی زاده هیات شطرنج شهرستان کازرون Charles معرفی بهترین فیلمهای ترسناک ایرانی 2020 +عکس اطلاعات