قانون جذب مي گويد که هر آنچه را که بر آن متمرکز هستيد ، وارد زندگي خود خواهيد شد. هرچه انرژي و توجه خود را به آن اختصاص دهيد ، به شما باز خواهد گشت. بنابراين ، اگر در زندگي خود متمرکز بر موارد خوب و مثبت باشيد ، به طور خودکار چيزهاي خوب و مثبت بيشتري را در زندگي خود جذب خواهيد کرد.

مربي من فردي به نام W. Clement Stone بود که وقتي من براي او کار کردم 600 ميليون دلار ارزش داشت.

او وقتي من معلم شيکاگو بودم که سالانه 8000 دلار درآمد مي کردم ، درباره من درباره قانون جذب پول  راهنمايي کرد. او به من گفت ، "من مي خواهم شما هدفي را تعيين کنيد که بسيار بزرگ باشد ، در صورت دستيابي به آن ، مي دانيد که دليل آن راز است که من به شما ياد مي دهم."

من تصميم گرفتم که آن سال 100 هزار دلار درآمد داشته باشد. تصويري از قبض 100،000 دلار ايجاد کردم و آن را روي سقف بالاتر از تخت خواب آويزان کردم. هر روز صبح تصوير را مي بينم. من تصور مي کنم که 100،000 دلار چطور است؟ هر کاري که من کردم براي رسيدن به آن هدف بود. در پايان سال ، من 97 هزار دلار ساخته بودم. اين هرگز بدون قانون جذب ، اين تکنيک هاي تجسم و مراقبه امکان پذير نبود.

من از آن زمان با استفاده از قانون جذب در زندگي خود فراتر رفته ام.

در اينجا برخي از قانونهاي ديگر داستانهاي موفقيت جذاب آمده است:

قانون جذب و کبير

کبير پس از تماشاي بزرگترين شعبده باز جهان ، ديويد کوپرفيلد ، که در تلويزيون در ماي مشغول اجراي برنامه بود ، در 6 سالگي خواستار جادوگري شد. در حال رشد ، شور و شوق او رشد کرد و او ديگر نتوانست آن را به عنوان يک سرگرمي نگه دارد.

نسخه اي از اصول موفقيت به دست او رسيد و بيش از هر زمان ديگري مشخص بود که مي خواهد داوود مس مسي ماي شود.

ذهن همچنين يک چيز قدرتمند است و برخي مي گويند جادويي. بخش بزرگي از قانون جذب همان چيزي است که من دوست دارم آنرا صدا کنم ، مثل اينکه عمل کند. اگر مانند جايي رفتار کنيد که مي خواهيد در آنجا باشيد ، جهان به آن ارتعاشات پاسخ مي دهد.

او از خود پرسيد ، "اگر من قبلاً جادوگري مشهور دنيا بودم ، چگونه مي توانستم عمل کنم؟"

بنابراين او شروع به حمل آن رفتار کرد و تابلوي بينايي ساخت.

بعد از حضور در يکي از کارگاههاي من ، او مرا رديابي کرد و از آرزوهايش براي تحصيل و اجراي در آمريکا به من گفت.

من به او گفتم که بسيار عالي است ، اما به جاي گفتن ، "من مي خواهم جادوگري را در آمريکا مطالعه کنم" ، بگو: "من در آمريکا جادو مي خوانم."

او هيئت مديره بينايي خود را حتي بيشتر تغيير داد تا اين موضوع را منعکس کند و از طريق طرز فکر جديد ، پايداري و ارتعاشاتي که از خود نشان مي داد ، وي توانست از طريق يک گروه مغز متفکر که مايل به حمايت مالي از وي براي تحصيل جادو بود ، يک تاجر ثروتمند چيني را جذب کند. آمريکا

وي سپس يکي از دوستان خود مقاله اي را با عنوان خود به سخره گرفت: "MAGICIAN MALAYSIAN PERFORM در HOLLYWOOD" براي اضافه کردن به صفحه چشم انداز خود.

من مطمئن هستم که مي توانيد حدس بزنيد که چه اتفاقي افتاد پس از آن. وي پس از يک سال تجسم و انجام کارهاي خارج از محوطه ، وي دعوت شد که در قلعه جادويي در هاليوود اجرا کند.

قانون جذب ثروت و دانيل

در اينجا يکي ديگر از داستان هاي موفقيت قانون قانون جذابيت است:

پس از ديدن فيلم The Secret ، توضيح من در مورد قانون جذب باعث شد دانيل قدرت اهداف ، اهداف و تمرکز خود را در سطح جديدي بفهمد. او تصميم گرفت آن را به خانه رويايي مورد نظر خود در مائوئي اعمال کند. او بهترين فروش را که مي توانست هنگام فروش بگذارد ارائه داد ، اما خيلي کم بود ، بانک حتي مخالف هم نبود.

بالاترين پيشنهاد دهنده افتاد و بانک قيمت خانه را پايين آورد.

بنابراين دانيل نسبت به آنچه که واقعاً توانش را داشت و آنچه احساس مي کرد قيمت مناسب خانواده اش بود ، جدي گرفت و هنوز هم خيلي پايين بود.

سخنان من ، "هر آنچه شما مي خواهيد شما را نيز مي خواهد ، اما شما بايد براي دستيابي به آن اقدام کنيد" با او و خانواده اش طنين انداز شد.

بنابراين به همان اندازه که براي اکثر مردم به نظر مي رسد ديوانه است ، او و خانواده اش يک عمل تجسم را در عمل قرار دادند. تقريباً هر روز ، آنها به سمت جاده اصلي منزل ، پارک و پياده مي رفتند و گويا خانه مانند آنها رفتار مي کرد.

او به خانواده خود سلام مي کرد که گويي از محل کار به خانه مي آيد ، آنها نقشه مي کشند که مبلمان به کجا مي رود و آنها روي عرشه عقب مي نشينند تا به محوطه اسب نگاه کنند و تصور کنند که اسب آنها به جاي اينکه مجدداً با آنها زندگي کند. سوار پايدار در نزديکي.

او سپس اصول موفقيت را خواند و سطح اعتقاد وي به شدت افزايش يافت. او واقعاً احساس موفقيت در مسير موفقيت داشت. وي پس از پرداخت هزينه بازرسي از خانه قبل از حراج دوم خود ، ديگر احساس اضطراب و وسواس نکرد. او آرام و در آرامش بود و مي دانست که همه کارهايي را براي دستيابي به خانه انجام مي دهد.

پس چه مي دانيد؟

پيشنهاد بالاتر دوباره از بين رفت و بانکي تماس گرفت که آيا او مي تواند قيمت خود را با 15،000 دلار بالا ببرد. دانيل در کنار پيشنهاد خود ايستاد و گفت که اين قيمت مناسب براي خانواده اش است. چند روز بعد ، او يک تماس دريافت کرد که بانک به طور شفاهي پيشنهاد او را پذيرفت!

راهنماي رايگان براي يادگيري استفاده از قانون جذب در زندگي شما

راهنماي رايگان دريافت کنيد

قانون جذب و شارون

و من مي خواهم يک آخرين داستان موفقيت را با شما به اشتراک بگذارم:

شارون بلافاصله پس از تماشاي راز در حين خوردن پيتزا ، معتقد به قانون جذب شد و با شنيدن داستان من مبني بر قرار دادن 10000 دلار چک از پولي که مي خواستم ظرف 12 ماه بالاتر از تختخوابم نشان دهم.

او به جهان گشود که دفعه بعد که پيتزا مي خورد ، ساعت 1 بعد از ظهر در ونيز ، ايتاليا در اول مه ، روز تولدش بود.

او واقعاً عاشق پيتزا بود ، بنابراين مي توانيد تصور کنيد که چقدر ايثار بزرگي بود!

او شروع به گفتن در مورد درخواست خود به همه ، بدون توجه به مردم فکر كرد كه وي ديوانه است ، زيرا او مي دانست كه اين اتفاق خواهد افتاد. وي يک تابلوي ديد از کانالهاي ونيز را ساخت و عکسي از هتل را که مي خواست در يک پنجره مشرف به يک تراس و يک کانال بماند چاپ کرد.

در ژانويه سال که او قصد داشت به ونيز برود ، شخصي که اوايل او را ملاقات کرده بود و از درخواست او شنيده بود ، پيشنهاد کرد که بليط خود را به ونيز بدهد و هيچ رشته اي به آن وصل نشده باشد. پس از يادگيري هتلي که مي خواست براي کنفرانس رزرو شود ، معتقد بود که جهان تحويل مي گيرد و دو هفته بعد دوباره به آنجا مي گشت تا يک اتاق در دسترس پيدا کند. معلوم است ، اين اتاقي بود که تصوير دقيقي از صفحه ديد وي گرفته شده است.

https://modireafkar.ir/law-of-attraction-of-wealth/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خوش آمدید به وبلاگ سرور کانتر پرشین پابلیک Jesse کتانی ورزشی رونیا اسپرت به توان موفقیت تاریخ مه آلود https://ascharter.ir مقالات روانشناسی خودم دکتر منصوری درمان بواسیر