تمرين قانون جذب بهترين راه براي استفاده از قانون جذب است. براي اينکه بتوانيد بهتر از قانون جذب استفاده کنيد و نتايج بزرگ تري بگيريد پيشنهاد مي کنم اين پنج تمرين قانون جذب را که در ادامه به شما معرفي ميکنيم هر روز انجام بدهيد. با توجه به اينکه بسياري از افراد در جلسات مشاوره و کلاسهاي حضوري از من مي پرسند که چرا از قانون جذب نتيجه نمي گيريم به اين موضوع ميرسم که اين افراد اصلاً تمرين روزانه قانون جذب را انجام نمي دهند. اگر واقعاً مي‌خواهيد به خواسته و آرزوي که داريد برسيد بايد با توجه به خواسته و هدف که داريد اين پنج تمرين قانون جذب را هر روز انجام بدهيد. سعي کردم با توجه به تجربياتي که در اين زمينه دارم و کتابهايي که در زمينه قانون جذب و موفقيت مطالعه کردم کاربردي ترين تمرين قانون جذب را برايتان در قالب يک مقاله آماده کنم. اين 5 تمرين قانون جذب که در ادامه به شما معرفي خواهم کرد تمريناتي هستند که خود من هر روز آنها را انجام مي دهم با استفاده از اين تمرينات قانون جذب توانسته‌ام به نتايج بزرگي برسم. تمرين قانون جذب بعد از جواب اين سوال که قانون جذب چيست ؟ بسياري از افرادي که قصد دارند از قانون جذب براي جذب پول و ثروت و يا حتي قانون جذب عشق استفاده کنند بايد روزانه زماني را براي انجام تمرينات ذهني قانون جذب بگذارند. شايد اين سوال برايتان پيش بيايد که اگر قانون جذب را کامل ياد بگيريم آيا باز هم انجام تمرين قانون جذب مهم است؟ شما هر چقدر هم که قانون جذب را ياد بگيريد من پيشنهاد مي کنم که روزانه زماني را براي تمرين قانون جذب بگذاريد. در اين مقاله سعي کردم بهترين تمرينات قانون جذب را براي شما آماده کنم. سعي کردم کامل‌ترين و جامع‌ترين مقاله در زمينه تمرين قانون جذب داخل سايت مدير افکار برايتان قرار بدهم تا نهايت استفاده را از اين مقاله ببريد. قبل از اينکه به سراغ تمرين هاي قانون جذب برويم بهتر است در مورد قانون جذب توضيح کوتاهي بدهم. همانطور که مي دانيد قانون جذب يک قانون ثابت در جهان است که هميشه و در همه جا براي تمام افراد در حال عمل کردن است. شما چه به صورت خودآگاه و چه به صورت ناخودآگاه از قانون جذب استفاده مي کنيد. يعني بسياري از افرادي که هيچ اطلاعاتي در مورد قانون جذب هم ندارند و اصلاً نمي دانند که قانون جذب چيست در حال استفاده از اين قانون هستند. اما شما که مي‌دانيد قانون جذب چيست مي توانيد به صورت خودآگاه از اين قانون اين در جهت رسيدن به خواسته ها و اهدافي که داريد استفاده کنيد. تمرينات قانون جذب قانون جذب (Law of Attraction) با افکار شما يک رابطه مستقيم دارد. قانون جذب با توجه به افکاري که در ذهن شما ايجاد مي شود خواسته يا ناخواسته اي را وارد زندگي تان مي کند. همانطور که مي‌دانيد افکار به دو دسته افکار منفي و افکار مثبت تقسيم مي شود. افکار منفي باعث ايجاد اتفاقات منفي و ناخواسته ها وارد زندگي تان مي شود. ولي افکار مثبت باعث مي شود شما به سمت خواسته ها و اهدافي که داريد کشيده شويد. وقتي افکارتان مثبت باشد در حال فرستادن ارتعاش مثبت به سمت کائنات هستيد و کائنات با توجه به ارتعاشي که از ذهن شما دريافت ميکنند خواسته و ناخواسته اي را وارد زندگيتان خواهند کرد. شايد اين سوال برايتان پيش بيايد که از کجا مي توانيم بفهميم افکار ما مثبت است يا منفي؟ شما از طريق احساسات مي توانيد متوجه شويد که افکارتان مثبت است يا منفي. اگر احساس خوبي داشتيد نشانه اين است که در حال فرستادن ارتعاش مثبت در جهت آرزو و خواسته هايتان هستيد و در مسير رسيدن به اهداف تان قرار گرفته ايد. اما اگر احساس بدي داشتيد نشانه اين است که در حال فرستادن ارتعاش منفي و جذب ناخواسته هايتان هستيد و بايد احساسات تان را خوب کنيد. کار تمرينات و تمرين قانون جذب خوب کردن احساس تان است. شايد خوب کردن احساس به تنهايي کار سخت و دشواري باشد اما اگر تمرينات قانون جذب را به خوبي انجام دهيد مي‌توانيد خيلي زودتر با خواسته و هدفي که داريد برسيد. رابطه بين تمرين قانون جذب و خواسته ها بين انجام تمرين قانون جذب و خواسته هاي تان يک رابطه مستقيم وجود دارد. انجام تمرينات قانون جذب باعث مي شود که ارتعاش خواسته و هدف تان را خيلي دقيق تر و قدرتمند تر به کائنات و جهان هستي ارسال کنيد. هر چقدر ارتعاشي که به کائنات ميفرستيد قوي‌تر باشد زودتر با خواسته و هدفي که داريد مي رسيد. اگر مي خواهيد به خواسته و هدفي که داريد خيلي زود برسيد پيشنهاد مي کنم روزانه زماني را براي انجام تمرين قانون جذب بگذاريد. شايد بپرسيد که روزانه چقدر زمان براي انجام تمرين قانون جذب نياز است؟ زمان تمرين قانون جذب به خود شما بستگي دارد. اما هر چقدر بيشتر زمان بگذاريد بيشتر نتيجه خواهيد گرفت. اما پيشنهاد مي کنم کمتر از 30 دقيقه براي انجام تمرينات قانون جذب زمان نگذاريد. پس همراه ما باشيد تا در ادامه شما را با 5 تمرين قانون جذب آشنا کنم.

https://modireafkar.ir/practice-the-law-of-attraction/

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تمرين ,خواسته ,انجام ,افکار ,استفاده ,تمرينات ,تمرين قانون ,تمرينات قانون ,انجام تمرين ,براي انجام ,انجام تمرينات ,انجام تمرين قانون ,براي انجام تمرين ,انجام تمرينات قانون ,براي انجام تمرينات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

BreakPoint از نارمک تا کانادا فروشگاه اینترنتی بنفش مجله اینترنتی عبیاتی فروشگاه کولر گازی و اسپلیت بادبزن The fatemiyyonTV english page بانکداری و استاندارد BIAN Jeff کلیدواژه برای مدیران سایتها دنیای آبزیان فرزین